OSHO MEDITACIJOS

Aktyvios OSHO meditacijos yra labai tinkamos skubančiam Vakarų pasaulio žmogui. Šias meditacijas sudaro kelios fazės: pirmos fazės aktyvios - jos yra tiltas į tikrąją meditaciją - paskutines fazes, kurios yra relaksacija, poilsis, tuštuma ir ištirpimas.

 

Aktyvias meditacijas vakarų pasauliui pristatė ir išpopuliarino Osho, įvertindamas, jog ne visiems priimtina medituoti ramiai sėdint ar koncentruojantis į kvėpavimą. Aktyvios meditacijos yra tokios, kuriose įtraukiamas ir visas kūnas, judesys. Žmogus yra gyvas, tiek jo protas, tiek emocijos ir siela yra gyvybingi ir judrūs, esame kupini įvairiausių įtampų, minčių, nerimo, tad aktyvios meditacijos pirmiausiai skirtos „iškrauti“ protą ir kūną nuo perteklinio judrumo.

Artimiausios meditacijos:

liepos 24 d., 7 val. ryte – Dinaminė meditacija.

Vienos meditacijos kaina – 15 eur.

 

Taip pat centre periodiškai rengiame: „Meditacijų intensyvą” – tai vienos ar pusės dienos renginys, kurio metu kviečiame išbandyti įvairias meditacijas ir atrasti jums labiausiai tinkančią; „Meditacijos iššūkį” – kuomet savaitę ar 21 dieną kviečiame dalyvius kas dieną atlikti pasirinką meditaciją, dažniausiai dinaminę. Ir organizuojame OSHO meditacijų instruktorių mokymus.

Apie visus šiuos renginius informuojame atskirai mūsų renginių skiltyje.

Kviečiame plačiau pasiskaityti apie kiekvieną meditaciją atskirai.