Sarani meditacijos namai

Sveiki atvykę!

Mūsų centras įsikūręs šurmuliuojančio Vilniaus centre, tačiau čia gyvena ramybė, džiaugsmas, o svarbiausia – meditacija. Meditacija yra be galo gilus ir daugialypis procesas, kurį galima apibūdinti kaip buvimą čia ir dabar. Medituodamas žmogus pirmiausiai kuria harmoniją su savo kūnu, mintimis, jausmais ir siela. Tačiau žmogui svarbu kurti harmoniją ne tik su savimi, bet ir su kitais. Kiekvienas nori būti suprastu, pabendrauti su bendraminčiais, kurti prasmingus ryšius.

SARANI centras tai vieta, kur jūsų laukia tiek erdvė individualioms praktikoms, terapijai, gilinimuisi į save, tiek džiaugsmui, gyvenimo šventimui, susitikimams, šokiui, meditacijai drauge. Čia žmogus sutinkamas pagal individualius poreikius, bendraujame asmeniškai tam, kad sudarytume efektyviausią veiksmų planą integruoti sąmoningumą ir meditaciją į savo kasdienybę. Mūsų centre dirbantys specialistai – savo srities profesionalai, gebantys giliai įsiklausyti į kiekvieno žmogaus poreikius ir pasiūlyti tinkamiausius terapijos, meditacijos būdus tiek individualiam, tiek grupiniam darbui. Čia deriname tiek šiuolaikinius klasikinės terapijos, tiek dvasinius saviugdos principus.

Jauki aplinka, mylinti erdvė, dėmesys ir atidumas tikrumo, džiaugsmo ir pilnatvės pasiilgusiam žmogui – visa tai gyva SARANI centre.

 

Meditacija

Remdamiesi sukaupta patirtimi norime visuomenei parodyti, jog meditacija ir kitos savęs ieškojimo praktikos yra puikiai suderinamos su darbu ir kasdieninėmis veiklomis. Skubančioje, daugybės užduočių, kasdieninių darbų, džiaugsmų ir rūpesčių kupinoje rutinoje reikalingas atokvėpis, galimybė pabūti tik su savimi. Ne kažkur aukščiau, ne kitose dimensijose, o čia ir dabar galima energiją sutelkti pasimatymui su savimi.