Danutė Vilionytė (Prem Sarani)

SARANI meditacijos centro ir leidyklos „Meilės kelias“ įkūrėja ir vadovė, meditacijos ir tantros mokytoja.

Danutė Vilionytė – Prem Sarani yra tarptautinė meditacijos, terapijos ir tantros mokytoja, sąmoningumo ir meditacijos keliu žengianti jau daugiau nei 20 metų.

Meditacijos, terapijos ir tantros paslaptis ji studijavo su meistrais ir nušvitusiais mistikais Indijoje, Japonijoje, Brazilijoje. Ji mokėsi įvairių metodikų pradedant Vigyan Bhairav Tantros ir Osho meditacijomis, baigiant Pirminės terapijos (Primal therapy) studijomis pas Dr. Arthor Janov jo institute JAV. Mokydamasi Sarani jungė į savo praktiką tiek senovinius, tiek šiuolaikiškus tantros ir terapijos metodus. Daugiausiai ji dirba ir yra įvaldžiusi Pirminės terapijos, tantros, intuityvių konsultacijų praktikas, tarpusavyje derinančias terapiją ir meditaciją, meilę ir sąmoningumą.

Unikalūs Sarani įgūdžiai daro ją itin populiaria tantros mokytoja moterų, porų ir pavienių žmonių grupėse Lietuvoje, Kinijoje, Turkijoje, Bulgarijoje, Rusijoje, Sakartvele ir JAV jau 15 metų.

Jos aistra meilės misterijai, santykiams ir pagalbai žmonėms transformavo jau tūkstančių žmonių gyvenimus visame pasaulyje.

Sarani Lietuvoje yra įkūrusi meditacijų centrą „Sarani“, bei sėkmingą knygų leidyklą „Meilės kelias“.