OSHO MAHAMUDRA MEDITACIJA

Ši meditacija – tai susitikimas tarp tavęs ir visos egzistencijos. Ji padeda be galo giliai susilieti, ištirpti ir paleisti. Ji sudaryta iš dviejų dalių, kurių trukmė nėra reguliuojama. Pateikta meditacijos eiga apačioje yra tinkama pradedantiesiems. Šią meditaciją atlikti galima bet kuriuo dienos metu, ar prieš einant miegoti. Jei atliksite ją dieną, po to skirkite truputį laiko ir nešokite iš karto į kitus darbus.

Pirma dalis:

Stovėkite užmerktomis akimis, leiskite kūnui būti laisvam ir imliam, laukiančiam ir kai klausydamiesi kūno pajusite impulsą, pradėkite judėti. Kai kūnas atpalaiduotas, kai leidžiate sau būti imliu, energijos ima judinti kūną jums sąmoningai apie tai nemąstant. Leiskite savo aukščiausiai būčiai užvaldyti ir judinti jūsų kūną. Tiesiog leiskite tam įvykti. Tai vadinama Latihan būsena. Judėdami būkite liudytoju, likite stebėtoju.

Antra dalis:

Atsiklaupkite, užmerkite akis, pakelkite rankas link dangaus delnais aukštyn. Jauskitės tarsi tuščiaviduris bambukas ar indas. Jūsų galva yra lyg indo viršus, pro čia įeina didžiulė, galinga energija. Viduje nėra nieko, visas kūnas visiškai prisipildo šios energijos. Įsileiskite energiją kaip įmanoma giliau į savo kūną, mintis ir sielą. Jūsų kūnas pradės drebėti ir purtytis, kaip lapas stipriame vėjyje.

Kai jausitės prisipildę, kai energija tiesiog srūva per kraštus, pasilenkite į priekį. Padėkite kaktą ant žemės. Dabar išliekite energiją į žemę. Paėmėte energiją iš dangaus ir perduodate ją į žemę, kaip tuščiaviduris bambukas esate energijos tarpininkas.

Tuomet dar kartą iškelkite rankas ir prisipildykite visatos energija ir išliekite ją į žemę kaip anksčiau. Padarykite tai bet septynis kartus. Kiekvieną kartą energija pasieks vis kitą čakrą, energetinį kūno centrą, ir skverbsis vis gilyn. Galima daryti šią seką ir daugiau kartų, bet ne mažiau. Tai padarius būsite užbaigę Mahamudra.