OSHO KUNDALINI MEDITACIJA

Kartais vadinama mažąja dinaminės meditacijos seserimi, ši meditacija taip pat yra aktyvi ir atliekama su specialia muzika. Ji atliekama saulei leidžiantis vakare arba vėlyvą popietę. Tai yra labai efektyvus būdas paleisti dienos įtampą ir rūpesčius, atsipalaiduoti. Meditacija sudaryta iš keturių etapų po 15 minučių, dviejų aktyvių ir dviejų ramių:

  1. Purtymasis. Užmerktomis ar atmerktomis akimis stovime tvirtai pėdomis remdamiesi į žemę ir leidžiame kūno virpėjimui, krutėjimui vykti; visas kūnas tampa pačiu krutėjimu, jaučiame energijos tėkmę kylančią nuo pėdų aukštyn. (15min);
  2. Šokis. Lengvai atsiduodame spontaniškiems kūno judesiams individualaus šokio žingsniu. (15min);
  3. Stebėjimas. Atsistojus ar atsisėdus atpalaiduojame kūną, nurimstame. Stebime viską kas vyksta su kūnu, mintimis, aplinka. (15min);
  4. Ramybė. Atsigulus užmerktomis akimis liudijame ramybę ir tylą. (15min).

Dvi pirmosios fazės išjudina ir išmeta visas kūno įtampas ir blokus trukdančius energijai laisvai tekėti išsipurtymu, išsikratymu ir spontanišku šokiu. Taip pašalinus blokus, paskutinių dviejų fazių metu panyrama į gilią meditaciją, stebėtojo būseną jau be papildomų proto, streso, kūno trukdžių, giliai atsipalaiduojama, nurimstama.

Praktikuojant Kundalini meditaciją numalšinsite stresą, atversite ir suaktyvinsite energijos tėkmę kūne, išlaisvinsite džiaugsmą ir lengvumą, pramankštinsite po dienos darbų sustingusį įsitempusį kūną, atsipalaiduosite, nuraminsite mintis, sugrįšite į savo centrą, tylą.