Kobido veido masažas

Japoniškas imperatoriškasis Kobido terapinis masažas – tai pasaulyje vertinama technika, skirta išlaikyti jaunystę, grožį, energiją ir sveikatą. Šio masažo metu dirbama su galvos, veido, kaklo zonomis, kuriose gausu jautrių energetinių taškų bei meridianų, kurie ir veikiami masažo metu. Kobido technika, tai manualinės terapijos, akupunktūros ir taškinio, bei limfodrenažinio masažo kombinacija. Toks masažas savo poveikiu prilyginamas viso kūno masažui, jis giliai atpalaiduoja raumenų įtampą ne tik veide, taip stabdant raukšlių susidarymą, bet ir visame kūne. Kobido masažo metu tiek veide, tiek visame kūne sužadinama ir išjudinama gyvybinė energija, subalansuojama emocinė pusiausvyra, padedanti išlaikyti jaunatviškumą ir grožį natūraliu būdu.

Kobido technika gimė kaip senovės Japonijos samurajų metodas susigrąžinti fizines ir psichines jėgas prieš kovą, o kaip masažas buvo pradėtas praktikuoti 1472 m., kai imperatorė pareikalavo gydymo būdo, kuris puoselėtų ir išlaikytų jos grožį nepaisant bėgančio laiko, o kartu padėtų atgauti emocines ir fizines jėgas.  Anuomet Kobido procedūros paslaptys buvo itin vertinamos bei saugomos Japonijos imperatoriškose šeimose, perduodamos iš kartos į kartą kaip tradicija.

Šiais laikais masažo technika ištobulinta remiantis Rytų Azijos medicinos žiniomis, rūpinantis tiek estetiniu grožiu, tiek kūno sveikata.

Šis masažas pasižymi ne vien tik teikiama išorine, kosmetine nauda. Visų pirma, japoniškosios procedūros tikslas yra stiprinti sveikatą, sužadinti kūno jėgas, atsipalaiduoti ir atkurti dvasinę ramybę.

Mūsų centre Kobido masažą atlieka meistrė Olga.

Registruotis į Kobido masažą galite čia:

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.