OSHO Dzen Taro kortų seminaras

"Osho Dzen Taro" kortos yra skirtos gilintis į "čia ir dabar" supratimą. Tai dzen išmintimi pagrįsta sistema, teigianti, jog išorinio pasaulio įvykiai yra paprasčiausiai mūsų minčių ir jausmų atspindys, nors mes patys galbūt ne visada suvokiame tas mintis ir jausmus. Taigi šios kortos padės mums nukreipti dėmesį nuo išorinio pasaulio į vidinį ir kitaip pažvelgti bei suvokti tai, kas vyksta mūsų esybės širdyse.

OSHO Dzen Taro kortų seminaras

"Osho Dzen Taro" kortos yra skirtos gilintis į "čia ir dabar" supratimą. Tai dzen išmintimi pagrįsta sistema, teigianti, jog išorinio pasaulio įvykiai yra paprasčiausiai mūsų minčių ir jausmų atspindys, nors mes patys galbūt ne visada suvokiame tas mintis ir jausmus. Taigi šios kortos padės mums nukreipti dėmesį nuo išorinio pasaulio į vidinį ir kitaip pažvelgti bei suvokti tai, kas vyksta mūsų esybės širdyse.

Smolensko g. 10D-10, Vilnius

30 eur.

BOOK

„Osho Dzen Taro” kortos yra skirtos gilintis į „čia ir dabar” supratimą. Tai dzen išmintimi pagrįsta sistema, teigianti, jog išorinio pasaulio įvykiai yra paprasčiausiai mūsų minčių ir jausmų atspindys, nors mes patys galbūt ne visada suvokiame tas mintis ir jausmus. Taigi šios kortos padės mums nukreipti dėmesį nuo išorinio pasaulio į vidinį ir kitaip pažvelgti bei suvokti tai, kas vyksta mūsų esybės širdyse.
💚 Seminarą vesiančios Jurgitos mintys apie „žaidimą” šiomis kortomis: „Tavo siela turi atsakymą, bet negali žodžiais pasakyti, o ir protas blokuoja ir nepraleidžia. Kortų pagalba yra pagaunama kūno energetika ir taip duoda tavo sielos, tavo vidinio vedlio atsakymus. Tai yra giluminis bendravimas su savimi. Šių kortų pagalba galime atsakymų ieškoti dviejuose lygmenyse: asmenybės ir sielos. Kortomis naudojantis galima pažiūrėti į kiekvieną gyvenimo situaciją ir suprasti, ką ji energetiškai tau nori pasakyti šiuo metu. Į bet kokius klausimus galime gauti atsakymus – santykiai, gyvenimo sprendimai, vidinės kelionės – kurioje vietoje dabar tu esi, kur stringi, dėl kokių energijų tai vyksta ir t.t. Šios kortos turi universalumą, platumą ir gylį, jos neturi ribų.”
Šio seminaro metu:
💫 susipažinsite su pačiomis kortomis;
💫 jų reikšmėmis ir simbolika;
💫 išmoksite kaip su jomis „žaisti“;
💫 įsitikinsite, kad šios kortos – gyvos, jų poveikis nenuginčijamas, jos kalba tokia archetipine kalba, kurią išgirsta mūsų giliausias, tikrasis „Aš”, jos žadina supratimą ir iššaukia aiškumą.
🕕 Seminaro trukmė: 2,5-3 val.
🏠 Seminaro vieta: meditacijų ir sveikatingumo centras „Sarani”, Smolensko g. 10D-10, Vilnius.
🟢 Dalyvavimo kaina: 30 eur.
🟢 Jei neturite kortų, galite jas įsigyti mūsų centre.
🙋‍♀️ Susisiekime asmenine žinute, el.p.: info@meileskelias.lt ar telefonu: 868230964.
_______________________________
Seminaro vedančiosios – Jurgitos Adomaitytės Šimavičienės prisistatymas jums:
„Labas. Esu Jurgita. Trijų nuostabių Žemės angelų mama, nuostabaus vyro ir gyvenimo bendražygio žmona, sakraliai prigimčiai atsivėrusi moteris, bei amžina siela žmogiškąjame pavidale, o visa tai sudėjus – šviesos darbuotoja (angl. Lightworker). Kadangi jau eilę metų man niekaip nėjo savęs „pakišti” po kažkokia viena viešai suprantama profesija – labai palengvėjo, kai supratau, kad ir nereikia. Pagaliau pribrendau tam, kad pakanka išoriniam pasauliui Save pristatyti kaip Šviesos darbuotoją bei greta tiesiog paaiškinti, o kas gi tai yra ir kuo tai „valgoma” (kadangi daugeliui šis terminas nėra pažįstamas). Tad, jei įdomu plačiau sužinoti, apie tai (ir netik) paaiškinu savo bloge: https://jurgita-as.blogspot.com/…/as-jurgita-esu…
Jei trumpai – Šviesos darbuotojai yra Šviesos energijos nešėjai ir įžemintojai, aktyvūs sąmonės virsmo Žemėje (vadinamo Pakilimu) dalyviai. Dirbančiųjų Šviesai žmonių planetoje yra daug ir kiekvieno užduotys yra įvairios, bet visaapimanti mūsų visų užduotis yra padėti Žemei pakelti vibracijas ir pakilti iš žemesnės sąmonės į aukštesniąją bei atstatyti Šviesos ir Tamsos, sakralios moteriškosios ir vyriškosios energijų balansą planetoje.
Mano sielos pašaukimas – padėti Žemei ir Žmonijai šiuo ypatingų pokyčių metu. Mano asmenybė – tik instrumentas. Esu aktyvi ir sąmoninga šio virsmo dalyvė jau daugelį metų. Šiam suvokimui nubudau 2012 metais. Greta minėtų pagrindinių užduočių, turime ir savo individualias. Mano individualios sielos užduotys šiam momentui yra:
– būti kelio rodytoja – pokytį išorėje kurti per pokytį savyje pirmiausiai;
– šviesti kitus: skleisti žinią, priminti, pasakoti, edukuoti;
– palaikyti ir palydėti žmones jų budimo kelionėje;
– valyti perteklines sunkias energijas ir jas transformuoti į Šviesą,
– gydyti save, aplinkinius, ir Žemę;
– ilgainiui (šiai užduočiai dar tik esu ruošiama) – transformuoti nebetarnaujančias švietimo sistemas, atsiminti ir grąžinti Lemurijos žinias ir mokymus žmonėms.
Gerą dešimtmetį pagrinde fokusavausi į savo vidinį gyjimą ir išsilaisavinimą iš Netikrojo Aš rūbo. Savimi išmėginau gausybę įvairių praktikų, siurbiau į save žinias ir patyrimus (labiausiai terapino gyvenimas, jo nešamos situacijos ir pačios vaikai:) iki atėjo momentas kai prieš kelis metus nuostabaus Tatjanos Bubelo kurso „Dešimt moters vidinių tiesų” metu (kurį nuo 2024 rudens irgi vesiu) pagaliau prisiliečiau prie vidinio dieviškos išminties šaltinio ir jau gebėjau ne tik daugiau padėti pati sau, bet ir jaučiausi pasiruošusi dalintis, leisti Šviesai per mane padėti kitiems. Tam tiesiog atėjo laikas. Tad prieš kelis metus pradėjau vesti meditacijas, pamažu vesti renginius ir asmenines sesijas, daugiau dalintis socialiniuose tinkluose. Mano dideliam džiaugsmui, vaikams paaugus ir man atgimus ši dieviška kūryba plečiasi ir dar labiau įsibėgėja.
Šį kartą noriu papasakoti Jums apie nuostabų savipagalbos įrankį – Osho Dzen Taro kortas. Šios kortos – mano draugės jau gerą dešimtmetį, jos mano parankinės pagalbininkės (nors ilgainiui kortų arsenalas ir išsiplėtė). Be to, 2022 metų pavasarį turėjau progą ir malonumą išklausyti tiesioginės Osho mokinės Vatayanos (Osho International atstovės) kursą apie šias kortas – kur apsijungė tiek praktika, tiek teorija. Iš savo patirties žinau, kad pradedant naudotis šiomis kortomis itin praverčia praktinis susipažinimas su jomis. Tad mielai pasidalinsiu tuo, kaip šis nuostabus įrankis gali padėti ir Tau kelionėje į Tikrąjį Save.
Taigi, jei skaitydama(s) šį tekstą jauti vidinį kvietimą ar kitokį impulsą per kūną, kviečiantį išgirsti daugiau, susipažinti, pabendrauti, – prisijunki. Lauksiu Tavęs. Taip po žingsniuką (su)kursime šviesų, meilės kupiną pasaulį drauge, nes Dabar Yra Tas Laikas.
Su meile,
Jurgita A.Š.