Emocijų išlaisvinimo terapiniai masažai moterims su Vishwas

Tai unikali, veiksminga ir galinga masažo technika, kuri veikia fizinį, emocinį, mentalinį kūnus, bei sielą.

Emocijų išlaisvinimo terapiniai masažai moterims su Vishwas

Tai unikali, veiksminga ir galinga masažo technika, kuri veikia fizinį, emocinį, mentalinį kūnus, bei sielą.

Smolensko g. 10D-10, Vilnius

180 eur.

BOOK

Jei dar nebandėte šios unikalios masažo technikos pas Vishwą (Danija), labai rekomenduojame išbandyti! Jūs būsite nustebintos, kokia galinga ir veiksminga ji yra. Visos moterys, kurios pas jį lankėsi, liko apstulbintos savo vidine būsena ir rezultatais po to.
Šis seansas veikia fizinį, emocinį, mentalinį kūnus ir žmogaus sielą.
Vishwas atlieka ne šiaip paprastą masažą, po kurio jausite mažiau įtmapos ir daugiau atsipalaidavimo. Tai energetinis, terapinis masažas, kuris gali padėti jums išsilaisvinti iš senų emocinių ir psichologinių traumų, išgyvenimų, užstrigimų įvairiose situacijose, iš naujo susijungti su savo kūnu, pakelti energiją į kitą lygį ir atrasti daugiau meilės sau. Tokio masažo jūs neaptiksite įprastose saloninėse procedūrose kūnui.
Ši terapinio masažo technika yra labai veiksminga norint sukurti naują, gilesnį ryšį su savimi ir savo kūnu.
Paskubėkite rezervuoti vietą, nes Vishwas atliks tik 2 masažus per dieną!!
Mūsų kūnas atsimena daug daugiau ir žymiai gilesnius emocinius ir psichologinius išgyvenimus bei patirtas traumas, kurie siekia taip anksti, kaip iki gimimo. Atsiminimai apie tai vis dar gyvena mūsų kūne, nervų sistemoje, raumenyse, sąnariuose. Jie gali gyvuoti bet kur iškreipdami kūną ar sukelti sumaištį netikėčiausiais būdais ir momentais. Mūsų kūnai yra taip „įkalinti“ visuomenės, kad beveik nėra tokių vietų, kur galėtume, išlaisvinti jo istoriją, praeitį ir taip atgyti. Jei turėdami tinkamą erdvę ir palaikymą išlaisviname tuos atsiminimus, mes gauname galimybę tapti laimingesniais, gyvybingesniais ir žaismingesniais, pajusti savo vietą pasaulyje, gyventi čia ir dabar.
Štai, kokiomis patirtimis dalijasi moteris po jo seansų:
– „Niekada nesitikėjau, jog šis masažas parodys man tiek daug slaptų vietų kūne, kuriose aš laikiau užspaustas emocijas, bet kurios tiesiog maldavo būti paleidžiamos. Meistro pagarba moters kūnui ir jo visapusiškas buvimas, mylintis prisilietimas, išmintis ir unikali technika, leido pasitikėti juo ir atsiverti daugiau ir giliau šiam nepaprastam atradimui.”
Vishwas su kūnu dirba jau 25 metus tiek Europoje, tiek Indijoje. Jis mokėsi įvairių masažo technikų bei metodų. Tai ir klasikinis, Švediškas, fascialinis masažai, Mauri, Havajų Lomi Lomi ir Tantrinis masažai bei de-armouring techniką (tai metodas padedantis pašalinti iš kūno emocinę ir fizinę įtampą). Jį visada domino galimybė rasti savo kelią, darbui su kūnu panaudojant visas įgytas žinias. Taip jis sukūrė savitą unikalų metodą, gimusį iš patirties dirbant su žmonėmis.
Sesija trunka dvi valandas.
Kaina 180 Eur.
Registracija el.paštu: info@meileskelias.lt arba tel. 861512763