Sarani meditacijos namai

Tai jauki oazė visiems, kurie pasiilgo savęs, kurie pavargo nuo greito gyvenimo tempo. Tai vieta, kur kiekvienas gali surasti būdą pažinti save. Kartu kuriame erdvę vidiniams ieškojimams, dalinimuisi su kitais ir gyvam bendravimui.

Sveiki atvykę!

Kviečiame džiaugsmingai gyventi kasdienį gyvenimą ir prasmingai ilsėtis tyloje bei meditacijoje. Be to šioje jaukioje erdvėje vyksta jogos užsiėmimai, seminarai ir terapinės grupės. Taip pat – Tantros mokymai, indvidualios sesijos, įvairi kūrybinė veikla bei diskotekos.
Mielai kviečiame į tik moterims skirtus seminarus ir išsikrtinius mokymus poroms.
Mūsų siūloma veikla yra įvairi, bet ją vienija bendras tikslas – padėti Jums augti ir tapti sąmoningesniems.
Meditacijos namuose „Sarani“ laukiami visi, nepriklausomai nuo jų amžiaus, lyties, religijos, kultūros arba priklausomybės dvasinei tradicijai.

Mes esame atviri kiekvieno išminčiai ir patiems įvairiausiems žmonėms!

Meditacijos namų vizija

„Sarani“ vis daugiau bendraminčių vadina meditacijos namais. Šis apibūdinimas mums tarsi išskirtinis įvertinimas ir kartu didelė atsakomybė, sukurianti tikslą kasdien išlaikyti jaukumą, tikrumą ir jausmą, kad čia gera sugrįžti.

Remdamiesi sukaupta patirtimi norime visuomenei parodyti, jog meditacija ir kitos savęs ieškojimo praktikos yra puikiai suderinamos su kasdieninėmis veiklomis. Skubančioje, daugybės užduočių, kasdieninių darbų, džiaugsmų ir rūpesčių kupinoje rutinoje reikalingas atokvėpis, galimybė pabūti tik su savimi. Ne kažkur aukščiau, ne kitose dimensijose, o čia ir dabar galima energiją sutelkti pasimatymui su savimi.

Laikas yra tas matas, kuris tampa tikru prabangos etalonu. Nenusotabu, kad kiekvieną dieną vis kas nors uoliai stengiasi jį pasisavinti: nuo aplinkinių žmonių iki virtualių socialinių tinklų, nuo mobiliųjų įrenginių iki sudėtingiausių, bet ne visada prasmingų užduočių. Raskime laiko, rskime jo kokybiško, neįikanojamo ir skirto tik mums patiems.

Erdvė ir noras ją turėti taip pat, o ypač didmiesčiuose, tampa dar viena siekiamybe, nes jos ima trūkti. Tačiau tuo pačiu metu globaliame pasaulyje iš vieno taško be didelių apribojimų galime atsidurt kitame, esančiame už tūkstančio kilomentrų. Visada gera sugrįžti ir žinoti, kad čia pat yra vietos pasislėpti nuo kasdienybės. Kviečiame.

Jūs pats – ir, kad ir kur būtumėte, kad ir ką veiktumėte, lydintis klausimas, kas tas „Aš”. Laike, erdvėje ir savo mintyse viską išdėliojame tarsi toje dėlionėje, kur dedant detalę prie detalės, sukonstruojamas bendras paveikslas. Tų „detalių” mes irgi ieškome, jomis dalinamės ir įvairių praktikų metu kviečiame visus, norinčius atrasti, ieškoti kartu.