OSHO MALDOS MEDITACIJA

Šioje meditacijoje malda patiriama kaip energetinis fenomenas, ne Dievo garbinimas, bet susijungimo, atvirumo jausmas. Šis susijungimas su energija ir yra malda. Ji pakeičia tave. Taip naujas gyvenimas persmelkia tavo esybę.

 


Geriausia atlikti šią meditaciją naktį, tamsiame kambaryje ir po jos iš karto eiti miegoti. Galima ją atlikti ir ryte, tačiau baigus meditaciją reiktų skirti bent 15 minučių pabūti ramybėje. Šis poilsis yra būtinas, kadangi po meditacijos galite jaustis kiek apsvaigę, disorientuoti.

Instrukcija:

Atsiklaupkite ant kelių užmerktomis akimis, nesėdėkite ant kulnų. Iškelkite abi rankas delnais į viršų virš galvos, veidą pakelkite link dangaus kaip ir rankas. Jauskite egzistenciją tekant per jus. Gyvybinei energijai – Pranai – tekant kūnu galite jausti švelnų virpėjimą. Būkite kaip lapas vėjyje, leiskite virpėjimui vykti, netgi padėkite jam. Leiskite visam kūnui vibruoti šia energija, leiskite vykti tam, kas vyksta.

Po 2-3 minučių, ar tada, kai jausitės visiškai prisipildę, pasilenkite prie žemės, lieskite ją savo kakta. Jūs tampate indu, leidžiančiu dieviškumo energijai prisiliesti ir susijungti su žemės energija.

Jauskite tekančią žemės energiją. Žemė ir dangus, viršus ir apačia, jin ir jan, vyriška ir moteriška energija – plūduriuokite šioje visumoje, maišykitės, visiškai paleiskite kontrolę. Tapkite vieniu, susijunkite.

Po kelių minučių vėl atsiklaupkite ir kartokite pirmąjį veiksmą.

Šiuos du veiksmus reiktų pakartoti dar šešis kartus (iš viso – septynis), kad atblokuotumėte visus savo energetinius centrus, čakras. Galima kartoti ir daugiau kartų, tačiau jei atliksite juos mažiau nei 7 kartus, galite jaustis nerimastingi ir prastai miegoti.