Meditacijos vakaras su Daniel Habian

Susistikimas su Daniel Habian tiks kiekvienam, kas domisi meditacija. Ir nesvarbu medituojate jau ilgus metus, ar tik svajojate žengti pirmus žingsnius, šis susitikimas praturtins kiekvieną.

Meditacijos vakaras su Daniel Habian

Susistikimas su Daniel Habian tiks kiekvienam, kas domisi meditacija. Ir nesvarbu medituojate jau ilgus metus, ar tik svajojate žengti pirmus žingsnius, šis susitikimas praturtins kiekvieną.

Smolensko g. 10D-10, Vilnius

Už auką

BOOK

Dabarties kultūroje klesti jaunystės kultas. Norėdami atrodyti jauniau, žmonės griebiasi pačių įvairiausių priemonių: alinančių dietų, plastinių operacijų, medikamentų ir t.t. Deja, net būdami gana jauni ir išoriškai patrauklūs viduje, neretai jaučiamės paliegę, be energijos, o mūsų kūnas nelankstus, skaudantis, išsekęs.
Šio vakaro metu Danielis papasakos jums apie meditaciją, energijos tėkmę kūne. „Sėdėjimas tyloje” yra jo diždiausia aistra, taigi būtent link to jis ves šio vakaro metu. Nuostabu tai, jog galėsite užduoti bet kokius jums kylančius klausimus susisjusius su meditacijomis, pasidalinti savo sėkmėmis ir nesėkmėmis medituojant ir gauti patarimą iš Danielio kaip tai pakeisti.
Po to praktiškai išbandysite tai, ką išgirsite paskaitos metu.
„Vietoj to, kad bandytumėte nuraminti mintis, atsipalaiduokite tyloje, kurią jūsų protas jau turi”. Kviečiame į seminarą su svečiu iš Prancūzijos, Daniel Habian.
Jūsų mintys veikia kiekvieną jūsų gyvenimo sritį.
Kai jūsų protas siautėja, negalite priimti teisingų sprendimų. Kai protas ramus, galite teisingai nuspręsti akimirksniu.
Kai jūsų protas nerimsta, impulsyviai reaguojate į situacijas ir taip kenkiate sau ir kitiems. Kai jūsų protas atlieka tik tas funkcijas, kurios jam priklauso, niekas negali jūsų išvesti iš pusiausvyros ir visi džiaugiasi būdami šalia jūsų.
Kai protas vadovauja jūsų gyvenimui, paprasta pasiklysti praeityje ar ateityje ir prarasti gyvenimo džiaugsmą. Kai protas – ne vadovas, o įrankis, gyvenimas tampa daug paprastesnis ir kupinas pilnatvės.
Meditacija sėdint tylumoje – tai kaip dulkėto kambario iššlavimas. Jūs pastebėsite senas, užsistovėjusias mąstymo struktūras (dulkes). O, išvalęs dulkes, pamatysite koks puikus ir tviskantis kambarys (Jūs) iš tiesų visada ir buvo.
„Sėdėjimas tyloje – mano didžiausia aistra. Kviečiu jus prisijungti ir pabūti kartu amžinojoje dabartinėje akimirkoje, be praeities ir be ateities.” Habien Daniel.
Meditacija tai žaisminga veikla, kylanti iš širdies, dėkojimas, paleidimas, malda, vidinis džiaugsmas. Mes negalime apibūdinti meditacijos, nes ji ateina ir išeina pati savaime. Tai požiūris, įgūdis, gyvenimo būdas, transformacija.
Meditacija būdas paskaidrinti protą, mintis, patirti vidinę tylą, ramybę, pilnatvę, įgauti tiesioginį ir intuityvų suvokimą apie tai kas vyksta ir kokios yra mūsų pasąmoninės ir sąmoningos reakcijos.
Su Meile, Daniel Habian
Daniel Habian remiasi garsaus visame pasaulyje Mokytojo OSHO teorija ir savo meditacijos bei gyvenimo praktika.
Renginio trukmė: 2 val.
✨Renginys UŽ AUKĄ✨
Registracija asmenine žinute, el.paštu – info@meileskelias.lt arba tel. 868230964.