Aktyvių meditacijų intensyvas

Aktyviosios meditacijos, tai technikos, kurios padeda suprasti, kaip dirba mūsų protas ir kaip išsilaisvinti iš mus užvaldančių minčių bei jausmų, kurie sukelia įtampas ir nerimą. O svarbiausia jos yra tinkamos visiems - tiek naujokams, tiek ilgus metus praktikuojantiems.

Aktyvių meditacijų intensyvas

Aktyviosios meditacijos, tai technikos, kurios padeda suprasti, kaip dirba mūsų protas ir kaip išsilaisvinti iš mus užvaldančių minčių bei jausmų, kurie sukelia įtampas ir nerimą. O svarbiausia jos yra tinkamos visiems - tiek naujokams, tiek ilgus metus praktikuojantiems.

Smolensko g. 10D-10, Vilnius

12-40 eur.

BOOK

Niekas neteikia tiek daug pasitenkinimo kaip ramybės ir džiaugsmo atradimas viduje bei galimybė dalintis šia erdve su bendraminčiais! 💗
Medituoti vienam yra gera, bet medituoti kartu – vidinė šviesa dar labau stiprėja. Mes užkrečiame vienas kitą sąmoningumu ir džiaugsmu! 🧘🧘‍♀️
Meditacija – tai ne koncentracija, o atvirkščiai, tai visiškas atsipalaidavimas. Kai esate visiškai atsipalaidavęs, pirmą kartą imate jausti realybę, akis į akį susitinkate su savimi.
Meditacijos nauda žmogui milžiniška:
💫 Emocinė gerovė (sumažėja nerimo, streso, vienišumo baimė, depresijos požymiai, atsiranda daugiau optimizmo, pasitikėjimo savimi, atsipalaidavimo, lengviau išvengti emocinių persivalgymų).
💫 Protiniai sugebėjimai (gerėja koncentracija, atmintis, kognityviniai gebėjimai ir kūrybiškumas).
💫 Kūno sveikata (stiprėja imuninė sistema, atsiranda daugiau energijos, sumažėja kraujo spaudimas).
Aktyviosios meditacijos, tai technikos, kurios padeda suprasti, kaip dirba mūsų protas ir kaip išsilaisvinti iš mus užvaldančių minčių bei jausmų, kurie sukelia įtampas ir nerimą. O svarbiausia jos yra tinkamos visiems – tiek naujokams, tiek ilgus metus praktikuojantiems
PROGRAMA:
9:00 – 10:00
💜 OSHO Dinaminė meditacija.
Ji pažadina visą kūną ir emocijas, padeda atpalaiduoti įtampas, išsipurtyti stresą ir pradėti dieną kupiniems naujos energijos bei lengvumo. Rekomenduojama daryti tuščiu skrandžu.
10:30 – 11:30
💙 OSHO No Dimensions sufijų centravimosi meditacija.
Joje remiamasi sufijų praktikomis, kurias Osho papildė kvėpavimo technikomis ir specialiais šokio judesiais. Ši meditacija orientuota į gyvybinės energijos pakėlimą ir į centravimą. Tai išlaisvinanti ir vidų nuraminanti meditacija.
11:30 – 12:00
Pertauka.
12:00 – 13:00
🧡 Liūto širdies meditacija.
Tai emocijas ir įtampas išlaisvinanti meditacija, kuri padeda susigrąžinti vitališkumą, gyvumą ir nepaprastai atpalaiduoti kūną.
13:00 – 13:20
Pertrauka.
13:20 – 14:20
💛 OSHO Nadhabrama meditacija (garso meditacija).
Per gaudimą ir rankų judesius jumyse susiderina konfliktuojančios dalys ir taip atnešama harmonija į visa jūsų esybę. Kai kūnas ir protas totaliai susivienija, jūs išsilaisvinate iš jų glėbio ir juos liudijate. Šis stebėjimas iš išorės atneša ramybę, tylą ir palaimą.
Meditacijas veda sertifikuoti ir patyrę meditacijų mokytojai.
☑️Vieta: Smolensko g. 10D-10, Vilnius, meditacijų ir sveikatingumo centras „SARANI”.
☑️Kaina: vienos meditacijos kaina – 12 eur. Dalyvaujant visose meditacijose kaina – 40 eur.
☑️Apranga: patogi ir judesių nevaržanti.
☑️Registracija FB asmenine žinute, el.p.: info@meileskelias.lt arba tel.: 868230964.