Danutė Vilionytė (Prem Sarani)

Meditacijos centro ir leidyklos „Meilės kelias“ įkūrėja ir vadovė, tantros mokytoja.

Keliaudama po pasaulį, ieškodama atsakymų, gaudama įvairių patirčių, mokydamasi, pažindama ir dalindamasi vis sugrįždavau į Vilnių. Ir vis nepaleisdavo mintis, jog savo patirtis ir idėjas reikia paversti kuo nors labiau apčiuopiamu. Taip laikas išgrynino idėja apie Meditacijos namus, o nuo 2019-ųjų metų pabaigos labai džiaugiuosi galėdama Jus pakviesti į ramybės oazę vis kažkur skubančiame mieste.
Gera turėti kur sugrįžti, gera rasti bendraminčių ir visiems kartu lėtai, bet užtikrintai sklaidyti tą nežinios skraistę, kuri dar vis gaubia savęs pažinimo praktikas. Todėl „Sarani“ centrą Vilniuje vadinu namais, į kuriuos kviečiu ieškančius, besidalinančius ir pasiilgusius savęs,

Meditacijos ir dvasinio pažinimo keliu pasukau daugiau nei prieš 15 metų.Mokiausi Indijoje, Japonijoje, Anglijoje, Graikijoje, JAV. Kurį laiką gyvenau ir mokiausi Ošo meditacijos centre Indijoje (Punoje), baigiau „Prabudimo mokyklą“ Londone, studijavau pirminę terapiją (Primal) pas A. Janovą (JAV).

Tantros paslapčių sėmiausi iš Ma Anandos Saritos (JAV) ir Daniel Odier (Prancūzija), baigiau Tantros vadovų mokymus pas Homa ir Mukto (Brazilija). Mokiausi įvairių meditacinių, terapinių bei darbo su kūnu technikų (Reiki, hipnozės, ajurvedinio jogos masažo, intuityvaus Taro kortų interpretavimo, itotermijos ir t.t.).

Savo darbe derinu meditaciją ir terapiją. Pastaruosius 10 metų vedu seminarus moterims bei Tantros seminarus Europoje ir JAV.